سازمان تعاون روستایی هرمزگان
يكشنبه 1398/06/10 15:41:11
تشکیل کمیته رسیدگی به تخلفات اداری تعاون روستایی ایران برای نخستین بار

به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی هرمزگان و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، دکتر حسین شیرزاد در نشستی که با حضور مدیرکل دفتر بازرسی وزارت جهاد کشاورزی، معاونین و مدیران سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران برگزار شد، ضمن برشمردن ضروریات ایجاب چنین ساختار نظارتی به صورت مستقل اظهار کرد: تاکنون و علیرغم گذشت چهل سال سابقه حضور فعال سازمان و شبکه در عرصه کشاورزی ایران، مسائل و مشکلات سازمانی در کمیته های تخلفات اداری خارج از سازمان مورد بررسی و مداقه قرار می گرفت که خارج از تشکیلات اداری این سازمان بودند.

وی افزود: امروز بعد از چهل سال و در سایه بینش¬متعالی مقام عالی وزارت جهاد کشاورزی و سایر ارکان نظارتی وزارت متبوع توانسته ایم لزوم ایجاد چنین ساختاری را اثبات و از بعد ساختاری موفق به تشکیل آن شویم.

مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در ادامه به تخصصی بودن فعالیت های سازمان در بعد خرید و فروش اشاره کرد و گفت: جنس فعالیت های سازمان بسیار تخصصی است و مسائلی که در خرید و فروش ومحصولات کشاورزی به اقتضای نفس این فعالیت ها حادث می¬گردد، باید توسط مراجع تخصصی، درون همین سازمان مورد بررسی قرار گیرند تا از تسامح بیشتر جلوگیری شود.

دکتر شیرزاد اظهار امیدواری کرد در این کمیته بتوان ضمن اغنای بیشتر محیط حرفه ای، موجبات صیانت بیشتر از حقوق مادی و معنوی کارکنان شریف و خدوم این سازمان را فراهم نماید.

بنا به این گزارش آقایان احمد موذن، احمدی طالشیانی و مهندس کمالی به عنوان عضو اصلی و آقایان محسن مأموریان و دکتر داریوش حشمت به عنوان عضو علی¬البدل بعنوان اعضای منتخب این کمیته معرفی شدند که در همین نشست احکام اعضاء قرائت و به آنان ابلاغ گردید.

انتهای پیام/