سازمان تعاون روستایی هرمزگان
يكشنبه 1398/01/11 10:05:47
توزیع پیاز توسط تعاون روستایی هرمزگان آغاز شد

به گزارش روابط عمومي سازمان تعاون روستايي استان هرمزگان، سیروس بشیرزاده در جلسه هماهنگی سازمان تعاون روستایی اظهار کرد: باتوجه به افزایش بی رویه قیمت پیاز در بازار این طرح در راستاي تنظیم بازار و حمايت از مصرف كننده و توليد كننده توسط اتحادیه تعاونی روستایی خلیج فارس آغاز شد.

وي افزود: در قالب اين طرح توزیع پياز با قيمت مناسب و 25 درصد زير قيمت بازار در غرفه های تعاون روستایی در 4 نقطه سطح شهر بندرعباس عرضه می شود.

بشیرزاده تصریح کرد: شهروندان عزیز ميتوانند اين محصول را از غرفه های تعاون روستایی واقع در خیابان طللوع، چهارراه خانه نان، خیابان آیت الله غفاری و بلوار امام حسین تهيه كنند.

مديرعامل اتحادیه تعاونی روستایی خلیج فارس با بیان اینکه در حال حاضر پیاز با قیمت 8 هزار و 500 تومان عرضه می شود، تأكيد كرد: هيچ محدوديتي در عرضه محصول پياز وجود ندارد و به انداز كافي محصول تأمين شده و در صورت نیاز قیمت ها تعدیل می یابد.

وي با اشاره به ادامه این طرح در سطح وسیعتر خاطرنشان کرد: براي استاني كه قطب تولید این محصول است نباید مصرف کننده، پیاز را با قیمت بالایی خریداری کند.

بشیرزاده افزود: شبکه تعاون روستایی همواره حامی مردم عزیز بوده و این طرح تا زمان تعادل قیمت محصول پیاز در بازار ادامه دارد.

انتهاي پيام/