سازمان تعاون روستایی هرمزگان
يكشنبه 1399/11/19 09:35:42
بانوان شاغل در تعاون روستایی هرمزگان تقدیر شدند

به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی هرمزگان، مدیر تعاون روستایی هرمزگان در مراسم مراسم تجلیل از بانوان شاغل در تعاون روستایی هرمزگان با اشاره به نقش زنان در تربیت جامعه و مشارکت های مؤثر آنها در عرصه های مختلف اجتماعی، عنوان کرد: برای بانوان ما مایه بسی افتخار است که روز زن مصادف با میلاد با سعادت برترین و والاترین بانوی عالم است و نامگذاری این روز به نام آنان وظیفه بانوان را سنگین تر کرده است.

سیروس اسدپور حضور پرشور و نقش بی بدیل بانوان در عرصه های مختلف جامعه را انکار ناپذیر توصیف کرد و ادامه داد: زنان نقش مهمی در تربیت فرزندان پاکدامن و حمایت از همسران خود در جامعه اسلامی دارند و هم در عرصه های اجتماعی نیز به درستی ایفای نقش کردند.

وی در ادامه با اشاره به عملکرد بانوان تعاون روستایی در این شبکه افزود: از همه همکاران تقدیر و تشکر می کنم به خاطر تلاش ها و فعالیت های چشمگیر در واحدهای مختلف که الحق بدور از هر حاشیه بوده است.

مدیر تعاون روستایی هرمزگان به ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فرد حضرت فاطمه (س) به عنوان الگوی کامل برای زنان و دختران اشاره کرد و اظهار داشت: از همکاران تعاون روستایی انتظار داریم که همچون گذشته مصمم تر و پرتوان تر از همیشه در خدمت جامعه روستایی باشند.

در پایان این مراسم و از طرف مدیر تعاون روستایی هرمزگان با اهداء لوح و هدایای ویژه از بانوان همکار تجلیل شد.

انتهای پیام/